Štěstí, zdraví, dlouhá léta

Přísloví říká, že duhu a štěstí nikdy nevidíme nad vlastní hlavou, vždy jsou nad hlavami druhých. A nám nezbývá než se vydat na pouť za tím vzdáleným přeludem, za jasnou hvězdou velkého štěstí a cestou lapat drobné odlesky štístka, které jen zazáří, pohasnou, hvězda nikde, jen prázdnota. Až s přibývajícím věkem člověk zvolní krok a náhle zcela bezpečně ví, že ono velké štěstí, za kterým se tak úmorně a bezvýsledně honil, není nic jiného než jeho vlastní zdraví. Někdy ho stačí kousek ztratit a měřítka hodnot se rázem změní. Až poznáním, že zdraví je základem a živnou půdou veškerého štěstí, máme i my šanci stát se dětmi štěstěny

Lidské tělo - velkolepé dílo přírody

Lidské tělo je řízeno vynikající moudrostí. Je tím nejpodivuhodnějším výtvorem, v podstatě tím největším darem, velkolepým dílem přírody a tím největším darem, jakého se nám dostalo. Jeho sílu, výkonnost a přizpůsobivost nelze s ničím srovnat. Inteligence sídlící v našem těle je úchvatná. Lidské srdce tluče přibližně stotisíckrát za 24 hodin. Svým čerpacím zařízením pumpuje pět až šest litrů krve zhruba do 150 000 kilometrů cév. To odpovídá dennímu množství 165 milionů litrů. Těch pět až šest litrů krve je složeno z více než 24 bilionů buněk, které se denně naším tělem pohybují. Během jedné sekundy se produkuje sedm milionů nových krevních buněk. Tento čerpací systém pracuje desítky let nonstop, aniž by vynechal jeden jediný úder. A to je pouze krevní oběh. Pozorování jedné jediné buňky na nás učiní ještě větší dojem. Říká se, že moudrost jediné buňky předčí všechno do dneška nahromaděné vědění. Má tisíce součástí a odehrává se v ní více chemických reakcí než ve všech chemických továrnách světa. Nikdo však nedovede vysvětlit, čím buňka pracuje. Můžeme vyjmenovat její funkce, ale nedokážeme definovat sílu, která ji uvádí do pohybu. Naše tělo přitom provede během 24 hodin kvadriliony různých procesů. Představíme-li si ten obrovský rozsah schopností svého těla a k tomu všechny procesy, které z těchto schopností vyplývají, musíme v hluboké úctě před touto inteligencí smeknout.

Potrava - lék, či jed?

Tak jako se rostlina automaticky pne za světlem, tak se každá naše buňka neustále snaží o udržení zdraví a dokonalého chodu všech tělesných funkcí. Zdraví je totiž naší základní přirozeností. Mechanizmy k tomuto účelu nezbytné máme k dispozici již od narození a logicky vzato bychom je, ve vlastním zájmu, všestranně podporovat. Opak je však pravdou. Přestože se denně objevují nové a nové informace o přímém vztahu mezi výživou a zdravím, naše sebezničující stravovací návyky mají u nás stále zelenou. Je to především naše jídlo, čím bráníme organismu plně využít jeho sebečistící, sebeléčící a sebeudržující síly. Biologické požadavky našeho organismu totiž nejsou ničím jiným tak očividně zraňovány jako právě potravou. Již 400 let před Kristem nazval Hippokrates potravu lékem. Civilizace tento blahodárný zdroj přirozeného lidského zdraví postupně změnila v plíživě smrtící jed. Lidé. Kteří jsou o správné výživě dobře informováni, by však měli být schopni podstatně snížit výskyt dvou takzvaných hlavních civilizačních zabijáků, a to nemocí srdce a rakoviny. Stejně důležité jsou znalosti o správné výživě při regulaci nadváhy. Vždyť právě nadváha bývá často předchůdcem zmíněných zabijáků. Nadměrným ukládáním tuku nám naše tělo totiž oznamuje, že došlo k poruše látkové výměny.

Proč se hlavně tloustne

V lidském těle je obdivuhodným způsobem zajištěna rovnováha mezi budující a odbourávající látkovou výměnou. Ta vzniká jednak přirozenými funkcemi těla a dále naší životosprávou. V prvém případě je krev zatěžována odpadovými látkami z látkové výměny. Opotřebované buňky jsou neustále nahrazovány novými, což znamená denní výměnu tří set až osmi set miliard buněk. Počet buněk, které musí být bezpodmínečně vyměněny, závisí do značné míry na nás samotných, tedy na tom, kolik jsme snědli vařené nebo kaustické ( ostré, leptající ) stravy. Tento druh potravy je příčinou vyšší ztráty buněk v trávicí soustavě. Staré buňky jsou pro organismus jedovaté, a proto musí být co nejrychleji odstraněny. Jde o zcela přirozený proces, a má-li tělo k dispozici dostatek energie, jsou tyto odpady odstraňovány bez problémů. V druhém případě je toxémie způsobena vedlejšími produkty potravin, které nebyly dostatečně stráveny, správně asimilovány a začleněny do buněk. Protože místo stravy přirozené konzumujeme převážně stravu tepelně upravenou, denaturovanou a chemicky ošetřenou, začne se tvořit více odpadových produktů, než stačí tělo vyloučit. Lidské tělo totiž není biologicky vybaveno přijímat tolik změněné ( denaturované ) potravy, nedovede ji dostatečně asimilovat a začne se plnit jedovatými zbytky. Tvoří-li denaturované potraviny převážnou část našeho jídelníčku, je organismus trvale přetížen. Z těchto nevyloučených přebytků vzniká nadváha. Problém je navíc umocněn tím, že otravné látky jsou kyselé povahy, takže organismus zadržuje vodu, aby kyseliny neutralizoval. Tělo je zaplaveno a naše váha ještě větší. Pokud problém přetrvává, dostaví se tělesná únava a letargie, protože tělo spotřebovává veškerou energii na neustálé pokusy osvobodit se od nahromaděných jedovatých látek.

Úspěšná regulace váhy začíná právě zde!

Optimální výživa = kvalitnější život

  Mnoho lidí si přeje mít hezkou postavu, optimální váhu, ale jen pouhé přání nestačí. Je potřeba udělat první krok. Existuje mnoho informací, knih a kursů, kde se dozvíte jak zhubnout, ale teorií ještě nikdo nezhubl. Proto naše centrum pracuje s programy, které už jsou lékaři vytvořené, takže jsou pohodlné na používání a jsou založeny na principu vyvážené nízkokalorické výživy. Navíc si nekupujete jen "nějaký program", ale službu a servis vedoucí k optimální postavě. My garantujeme měřitelný výsledek (kila ,centimetry). Naši vyškolení poradci vás nejen dovedou k cílové váze, ale naučí Vás správné stravovací návyky, pitný režim i péči proti stárnutí pleti. Je vědecky dokázáno, že obezita je rizikový faktor, který vede k civilizačním onemocněním. Navíc přispívá k diskriminaci těchto lidí při volbě lepšího zaměstnání, a tudíž má nepříznivý dopad i na jejich finanční situaci a společenské uplatnění. Pokud jste opravdu rozhodnuti zhubnout a už nikdy nepřibrat, tak mne kontaktujte jako Vašeho poradce nebo si zavolejte pro bližší informace

Analýza stavby těla:
Máte-li zájem, sestavím Vám a pošlu i s doporučeními Analýzu stavby těla. Samozřejmě zdarma.
Co pro to musíte udělat? Zaregistrujte se  a  do kolonky Jaký je Váš hlavní důvod pro to, že chcete zhubnout, mimo jiné uveďte, že máte zájem o zaslání analýzy těla.

Nemáte nadváhu, protože jste jedli příliš mnoho!

Máte nadváhu, protože jste nejedli dost!

 To je pravda. Nejedli jste dostatek něčeho co je pro naše tělo základní. Vašemu tělu schází něco, co potřebuje k tomu, aby bylo silné a zdravé, to je základní výživa. Takže, aby přežilo a žilo s nedostatečným přísunem živin, které mu dáváte, vaše tělo dělá tři věci:

První:

Zpomalí Váš metabolismus, aby Vás učinilo méně aktivní. Toto uchovává energii a zbývající vzácné výživné látky. Proto se cítíte unavení.

Druhá:

 Jako následek zpomaleného metabolismu začíná uskladňovat více tuků, protože si myslí, že hladoví.

Třetí:

  Jestliže má Vaše tělo nedostatek živin (dokonce i jedné jediné mikroživiny, která má udržet zdravé Vaše vlasy, tak to způsobí, že to "zesílí" Váš hlad a chutě a doufá, že budete jíst potřebné živiny. Samozřejmě, že většinou sáhnete po nějaké dobrotě, po polotovaru nebo po podobném na živiny chudém jídle, které způsobilo nedostatek živin na začátku! Takže tím prodloužíte problém, mezitím co ztrácíte zdraví, životní energii a pokračujete v nabírání váhy.

  Diety, omezení jídla, dělená strava, hypnóza, prášky na potlačení hladu a pod?. potlačují jen příznaky? tělo se zhoršuje díky nedostatku živin vyplývajícího z omezení jídla. Další významný problém je masivní úbytek svaloviny souběžně s úbytkem tuků. Takže když znovu Váhu naberete (což se nazývá JO-JO příznak) tak přiberete jen tuky. (pokud při tom necvičíte jak blázen) Takže skončíte s ochablým tělem, které je ještě v horší kondici než když jste začali. Plus se to podepíše i na Vašem zdraví, protože máte dokonce i méně živin k obnově Vašich buněk, což je ta počáteční příčina proč jste přibrali váhu.

Co je odpověď?

 Potřebujete odstranit příčinu obezity na buněčné úrovni. Což Vám umožní se rychle zbavit tuků se zdravými návyky a udržet si ideální váhu na dobro. Náš program je specielně zaměřen na příčinu problému?. Funguje na buněčné úrovni a rychle zregeneruje Vaše tělo a obrátí podmínky, které způsobily přibrání váhy. Výsledek je rapidní úbytek váhy, dramatický nárůst energie a vitality a zářivost kterou Vaši přátelé a rodina zaznamená už za několik dní.

Váš život se změní k lepšímu.

Buněčná výživa zblízka

 Jak více a více lidí slyší o naší buněčné výživě tak jsem zjistila, že se ptají na určité klíčové otázky. "Co je to Buněčná výživa?" a "Co může znamenat pro zdraví moje a zdraví mojí rodiny?" Když si většina z nás vzpomene na rady o výživě, tak máme tendenci přemýšlet o směrnicích, které byly vytvořeny zdravotními institucemi a to abychom se vyhnuli přebytkům v naší dietě, které mohou vést k nadváze a mohou uvést v nebezpečí náš oběhový systém vedoucí k infarktu nebo mozkové mrtvici. Většina těchto rad má formu "ne". Nejezte tolik červeného masa. Nejezte tolik tuků. Nejezte tolik cukru, soli atd.. I když jsou tyhle rady velmi dobré mnoho lidí se ptá, co by teda měli jíst a jak si mohou být jisti, že dostávají veškerou základní výživu jako vitamíny, minerály, protein a stopové prvky.

Jedno ze znepokojujících zjištění, které jsme si začali uvědomovat je, že ty stejné návyky, které vedou k přebytkům tuků a cholesterolu v naší dietě také způsobují nedostatek klíčových živin, které jsou denně potřebné pro naše buňky, abychom si udrželi zdravý a vitalitu a abychom umožnili buňkám růst, regeneraci a udrželi nejvyšší možnou orgánovou funkčnost. Smutná pravda je, že pro velkou většinu lidí je průměrná dieta tak trochu dvojnásobné ohrožení zdraví, protože obsahuje přebytky v našem jídle, které jsou škodlivé a mohou vést k chorobám. Zároveň má však naše tělo nedostatek ostatních mikroživin, které jsou potřebné k udržení úrovně zdraví a vitality.

Buněčná výživa jednoduše znamená výživný program, který je sestaven tak že buňky v našem těle jsou plně vyživovány. Toto umožňuje našim buňkám růst, regenerovat a vykonávat jejich funkci s největší efektivností, která je možná. Výsledek je, že se cítíme a vypadáme lépe a jsme také schopni mít větší obranyschopnost proti chorobám a také kontrolovat naši váhu, pokud je to potřeba. Dodání pořádné výživy je značně komplikovanější než se jednoduše vyhnou určitým přebytkům v průměrné dietě. Je to dokonce komplikovanější než přidání pár vitamínů, zdravého jídla, džusů atd..

Buněčná výživa začíná používáním kompletního výživného programu, který zahrnuje všechny základní mikroživiny, požíváním vyvážených jídel a vyhnutím se přebytkům, které jsou známé, že mohou být škodlivé. Zároveň to znamená využít bohatství informací, které byli nasbírány z botanického světa jako výživné byliny. Jeden z hlavních rozdílů v buněčné výživě je že výjimečný výživný program je dobrý začátek, ale skutečně jen začátek. Jednoduše jen používání dobré výživy nezpůsobí ten rozdíl pokud Vaše tělo není schopno plně strávit a ještě důležitěji absorbovat všechny živiny.

Většina živin, které konzumujeme jsou absorbovány do našeho těla prostřednictvím klků v tenkém střevě, což jsou malé výběžky, které jsou specializovány na absorbování živin. Většina z nás bere za samozřejmost, že naše tělo absorbuje vše plně a efektivně. Naneštěstí je absorbování živin do našeho těla sníženo a ovlivněno, díky špatným stravovacím návykům, neustálým dietám a stresu, který tak často provází dnešní moderní život.

Mnoho z nás jí správně, ale zdaleka nedosahujeme plné výživné výhody.

Jeden z velmi důležitých účinků buněčné výživy je ujištění, že naše tělo absorbuje nejvyšší možný rozsah výživy, kterou požíváme.

Tímhle způsobem můžeme jednat proti některým škodlivým efektům jako: špatné stravovací návyky, stres a dokonce i menší nemoci, čímž začne proces regenerace a povzbuzení buněk správnou výživou. Ale buněčná výživa zachází dokonce i dál. Důležitá část buněčné výživy je skupina mikroživin a bylin, které pomáhají energizovat buňky v těle, tak že je jejich funkce více efektivní a přispívají k podpoře zlepšení zdraví a vitality. Tento proces je výsledkem exklusivní a vyvážené mikrovýživné formule, která je obsažena v

Herbalife buněčné výživě. Konečný výsledek je že cítíme ten rozdíl! Herbalife buněčná výživa je nová protože jde za běžné doporučení o výživě, kterým jídlům se vyhnout a pod, a poskytuje nejlepší možné byliny a mikrovýživu, která je v jednoduché a příjemné formě na užívání. Je také sestaven tak, že naše tělo je schopno vstřebat všechny výživné látky, které naše buňky mohou efektivně a kompletně využít. Přirozeným výsledkem tohoto procesu, je že jsou naše buňky lépe vyživovány. Jak my tohle můžeme pocítit? My tohle pocítíme celkovým vzrůstem energie, vitality a činnosti. Zároveň si můžeme být jisti, že dostáváme ten druh výživy, který nám pomůže s lepší prevencí a bojem proti chorobám.

Pro většinu lidí, kteří se stravují běžnou dietou je výsledek skutečně dramatický. Mohou skutečně cítit a vidět ten rozdíl. Zjistíte, že se Vaše zdraví dostane na novou, více vitální úroveň. Cítíte se lépe a živěji. Tyhle výsledky nás více motivují a je jednodušší zůstat na tomhle programu, abychom kontrolovali naši váhu.

Je těžké projít všechny výživné a biochemické aspekty v několika odstavcích. Na druhou stranu je jednoduché vyzkoušet buněčnou výživu a cítit ten rozdíl.

Tady je naše doporučení. Jestliže hledáte takový nutriční program, který Vám pomůže cítit rozdíl, tak my jsme přesvědčeni, že najdete co hledáte v buněčné výživě Herbalife.

Výrobky Herbalife Vám mohou pomoci udržet si správnou kondici a přitom regulovat váhu.

Začněte myslet pozitivně.

Program Herbalife pro regulaci váhy nabízí technologicky vyspělé výrobky, které ve spojení se správným životním stylem mohou organismu pomoci zvýšit přirozenou schopnost spalování tuků s pomocí látek zvyšujících tělesnou teplotu. Je to systém vytvořený pro optimální regulaci váhy a dosažení optimální výživy.

Pomohli jsme již miliónům lidí dosáhnout a udržet si ideální váhu. Dovolte, abychom i Vám pomohli vypadat a cítit se lépe.

Nyní jste připraveni vybrat si správné výrobky a začít.

Prvotřídnost výrobků je hlavní zásadou

Herbalife klade velký důraz na vývoj a výzkum všech svých výrobků pro regulaci váhy, nutričních výrobků i výrobků pro osobní péči .

Správná kondice závisí na správné výživě

Herbalife použila to nejlepší z přírody spolu s nejnovějšími vědeckými poznatky a vytvořila paletu výrobků, které pomáhají zlepšit kondici a zvýšit hladinu energie a živin v organismu.

Každý nový jedinečný výrobek je výsledkem rozsáhlého výzkumu a testování , které provádějí přednívědci, odborníci na výživu a kosmetickou péči a lékaři.

Výrobky, které mohou změnit vaši kondici na celý život!

Vyberte si bezpečný a efektivní způsob regulace váhy

Program pro regulaci váhy:

Potřebujeme odstranit příčinu obezity tím, že dodáme tělu živiny na buněčné úrovni. To umožní rychle se zbavit tuků zdravými návyky a udržet si stále ideální váhu.

 Náš program je speciálně zaměřen na příčinu problému… Funguje na buněčné úrovni a rychle zregeneruje tělo a obrátí podmínky, které způsobily přibrání váhy.

 Výsledkem je rapidní úbytek váhy, dramatický nárůst energie a vitality a zářivost, kterou Vaši přátele a rodina zaznamená už za několik dní.

Programy hubnutí

Základní program

 • čistí a aktivuje organismus,
 • dodává vše co tělo potřebuje,
 • pohodlná regulace váhy
 • Poskytuje organismu optimálně vyvážnou výživu nezbytnou pro bezpečnou a efektivní regulaci váhy s cílem získat správný tvar postavy. Skládá se z Formule 1 - Nutriční proteinový nápoj, Formule 2 - Tablety s obsahem vlákniny a bylinných výtažků, Formule 3 - Tablety s obsahem vitamínů a minerálů.

  Rozšířený program

 • čistí a aktivuje organismus,
 • dodává vše co tělo potřebuje,
 • pohodlná regulace váhy
 • Rozšířený program, nebo-li buněčná výživa, se skládá ze základního programu, formule 4 a formule 5. Formule 4 dodává nezbytné mastné kyseliny, které si organismus neumí sám vytvořit a musí je proto získávat z potravin. Formule 5 pomáhá organismu redukovat pomerančovou pokožku a regulovat vodu v buňkách. Celý program slouží k pročištění organismu od škodlivých látek a zlepšení vstřebávání živin. Dále organismu dodá všechny potřebné vitamíny, minerály a ostatní živiny v přesně vyvážených denních dávkách. V neposlední řadě lze také pomocí buněčné výživy upravovat tělesnou hmotnost, a to buď hubnout v redukčním programu, nebo v programu realimentačním přibírat na svalové hmotě.

  Kompletní program

 • čistí a aktivuje organismus,
 • dodává vše co tělo potřebuje,
 • pohodlná regulace váhy
 • Pro rychlejší úbytek váhy obsahuje navíc oproti rozšířenému programu thermojetics , což je unikátní bylinný nápoj -viz ., který pomáhá tělu štěpit tuky v jídle, cévách a v podkoží, a přeměňuje je v energii. Díky tomu lidé mají velmi dobré výsledky se snížením hladiny cholesterolu, bojuje proti křečovým žilám, dodává energii, tvaruje postavu na cm a snižuje přebytečnou chuť k jídlu. Navíc Vám pomáhá příjemným způsobem doplnit pitný režim . Z 50g balení uděláte 30l osvěžujícího nápoje.

  Exkluzivní program

 • čistí a aktivuje organismus,
 • dodává vše co tělo potřebuje,
 • pohodlná regulace váhy
 • Navíc oproti kompletnímu programu obsahuje  aloe vera výtažků což je bylinný výtažek z kaktusu s vynikajícím hojivým a čistícím účinkem na celý trávící trakt. Má vysoký obsah enzymu, zabezpečuje uvolnění nahromaděných buněk a jiných odpadových látek z povrchu sliznic trávícího systému, což v důsledku zrychluje proces hubnutí a dává pocit vitality. Celkový blahodárný vliv na organismus, jako je zjemnění pokožky a jiné.

  Každému klientovi samozřejmě sestavím program hubnutí dle jeho dispozic tak, aby výsledek byl co nejefektivnější.

  FORMULE 1 - Koktejl, nízkokalorická náhrada jídla nebo doplněk v příchuti jahoda, vanilka, tropické ovoce nebo čokoláda. Obsahuje velké množství sójového proteinu, vlákniny a dalších klíčových vitamínů, minerálů a bylin, které tvoří tento výrobek velmi unikátní. Je velmi důležitý pro správný chod, vývoj a imunitu organismu.

  FORMULE 2 - Podporuje rovnováhu trávicího ústrojí tím, že pomáhá uvnitř udržet nezbytné bakterie. Rovněž je bohatým zdrojem vlákniny. Obsahuje nestravitelné vlákniny, které na sebe v tenkém střevě nabalí škodlivé látky a odvede je ven z těla.

  FORMULE 3 - Tablety s obsahem vitamínů a minerálů, vápníku a bylin prvotřídní kvality pomáhají organismu vytvářet základ pro podporu dlouhodobé správné kondice. Antioxidanty - beta-karoten, vitamín C a vitamín E - pomáhají organismu bojovat proti volným radikálům.

  FORMULE 4 - Kapsle obohacené o lipidy. Tuk není to, co způsobuje tloušťku - za všechno mohou kalorie! Přes veškeré špatné přívlastky, které tuk během posledních let získal, náš organismus potřebuje specifické druhy tuků, protože jsou nezbytné pro činnost každé buňky v těle. Zdrojem těchto ´správných´ tuků jsou nezbytné mastné kyseliny, které si organismus neumí sám vytvořit a musí je proto získávat z potravin. Tento potravinový doplněk je zdrojem kyseliny olejové, linoleové a linolenové a pomůže vám zásobovat organismus dostatečným denním množstvím nezbytných mastných kyselin.

  FORMULE 5 - Celluloss, tablety s obsahem vitamínu C obsahuje jedinečnou kombinaci živin, které mají tři specifické účinky, používají-li se s adekvátním denním množstvím vody. Mohou pomoci při procesu eliminace odpadových látek a při obnově přirozené rovnováhy vody v organismu, což může mít za důsledek zlepšení vzhledu pomerančové pokožky.

  Thermojetics

   Instantní bylinný nápoj složený z mnoha druhů bylinek a čajovin. Obsahuje žlutý, černý i zelený čaj. Kombinace bylinek aktivuje metabolismus tuků, čímž dochází ke zlepšení spalování tuků v cévách a v podkoží. To nám umožňuje tvarovat postavu především na centimetry po obvodech a to především na nejproblematičtějších partiích. Spalováním tuků vzniká energie, kterou pociťujeme velmi rychle.

  Herbal Aloe

   Bylinný koncentrát s výtažkem z kaktusu aloe s vynikajícím účinkem na celý trávicí trakt. Upravuje zažívací potíže. Zlepšuje funkci trávicího traktu. Zlepšuje vylučování ve střevním i ledvinovém systému. Aktivuje regenerační činnost buněk sliznice, žaludku a střev. Příznivě působí proti hemeroidům- Doporučuje se jako doplněk výživy po operacích žaludku, střev i při nádorových onemocněních. Zrychluje hojící a regenerační proces a minimalizuje škodlivé účinky stresu na zažívání.

  Guarana

   Tlumí pocit hladu, velmi příznivě působí na snižování teploty a tlumí bolesti. Její dlouhodobé používání zvyšuje imunitu. Je velmi vhodná pro sportovce a lidi fyzicky pracující, protože odbourává kyselinu mléčnou ze svalů a tím umožňuje vyšší výkon. Tento produkt mohou konzumovat všechny věkové kategorie v přiměřeném dávkování. Guaranu můžeme použít ve všech situacích, kdy potřebujeme zvýšit pozornost, odstranit únavu a vůbec celkově zlepšit funkce nervového systému.

  Dinomins

   Bonbóny ve tvaru ovocných dinosaurů, které si děti velmi rychle oblíbí pro jejich vynikající chuť a zajímavý tvar. Jeden bonbón obsahuje doporučenou dávku vitamínů, minerálů a antioxidantů ve správném poměru a ve využitelné formě pro dětský organismus. Při používání tohoto produktu se celkově zlepšuje odolnost vůči nemocem, chuť k jídlu, imunitní systém i vývoj kosterního systému.

  Tang Kuei Plus

   Kombinace bylinek z Číny, Indie a Japonska s vynikajícím účinkem na ženský organismus. Tyto bylinky upravují funkci vaječníků a normalizuje hladinu hormonů v těle ženy. Pomáhají také odstraňovat zánětlivé změny pohlavního ústrojí, bolesti při menstruaci, zlepšují funkci krevních destiček a jsou také vhodné při léčbě neplodnosti a poruchám spánku.

  Male Factor 1000

   Pro muže. Obsahuje klíčky ovsa, žen-šen a další bylinky, jejichž kombinací dochází ke zlepšení funkce svalových vláken a tím i ke zlepšení celkové kondice, výkonnosti a potence. Harmonizuje mužské hormony a příznivě působí i na funkce prostaty. Schizandra Plus Doporučujeme ji všem lidem, kteří mají různé problémy s průduškami, astmatikům, kuřákům, lidem pracujícím v prašném nebo zakouřeném prostředí.

  Schizandra Plus

   Doporučujeme ji všem lidem, kteří mají různé problémy s průduškami, astmatikům, kuřákům, lidem pracujícím v prašném nebo zakouřeném prostředí.

  Xtra-cal

   Vápník je velmi důležitý minerál našeho těla. V naší stravě je celkově velmi málo vápníku a problém osteoporózy je stále více naléhavý. Xtra-cal je vynikajícím dodavatelem vápníku do těla a zároveň obsahuje všechny potřebné komponenty, aby se vápník dobře vstřebával do kostí a zubů.

  Rose-Ox

   Podporuje funkce imunitního systému a s pomocí antioxidantů pomáhá organismu v boji proti volným radikálům. Dostatečný příjem antioxidantů snižuje až o 70% riziko výskytu nádorových onemocnění.

   Tento produkt doporučujeme používat preventivně, protože volné radikály vznikají v každém organismu jako vedlejší produkt metabolismu.

  Herbalifeline

   Doplněk obsahující mastné kyseliny z mořských plodů nezbytné pro organismus. Složky přípravku podporují pružnost kloubů, přirozenou činnost srdce a krevního oběhu, pomáhají udržovat správnou hladinu cholesterolu a triglyceridů, regulují krevní tlak a podporují činnost imunitního systému.

  Aminogen

   Aminogen obsahuje enzymy, které dokáže pracovat i v kyselém prostředí žaludku, čímž pomáhá rozkládání bílkovin v těle. Tento produkt doporučujeme při trávicích potížích, pocitu plného žaludku, nedostatečném trávení, odříhávání, pálení žáhy i křečích po jídle. Je také vhodné jako doplněk při programu regulace váhy.

  Výrobky pro vnější výživu

   Výrobky pro péči o pokožku zajišťující tři základní kroky každodenního režimu: čištění, tonizace a hydratace. Vybírat můžete ze tří skupin podle specifického typu pleti.

   Výrobky využívající zklidňujících vlastností aloe a pozitivního vlivu pečlivě vybraných bylin. Dodávají pocit neustálé svěžesti a hebkosti pokožky.

   Výrobky zjemňující pokožku a dodávající jí hebkost. Pomáhají urychlit přirozený proces exfoliace pokožky a snižovat výskyt pomerančové pokožky.

     Pokud jste opravdu rozhodnuti zhubnout a už nikdy nepřibrat, tak mne kontaktujte jako Vašeho poradce nebo si zavolejte pro bližší informace.

    Nebudete sami. Na každém kroku vaší cesty vám budu připravena poskytnout radu, podporu, povzbuzení. Budete vybaveni správnými informacemi a nejlepšími výrobky, s jejichž pomocí se žádané výsledky dostaví dříve, než si dokážete představit .

  Pamatujte, jste odrazem toho, co Váš organismus absorbuje!

  Objevte své nové já.  Pokud budete mít jakékoliv otázky, ráda Vám na ně odpovím.
  Volejte : 737 830 682
  nebo pište: mojenoveja@seznam.cz